Zajímá vás, jak vyrábíme LUXframe světelné obrazy, abychom na ně byli hrdí?

25.11.2017

A teď trošku k technice! Přece jenom jsou naše LUXframe světelné obrazy kromě designového doplňku taky kousek moderní technologie.

 

 

 

Luxframe světelné obrazy se skládají z několika částí - rámu, LED podsvícení a tisku na textilii.

 

Rám představuje speciální hliníkový profil, nařezaný na kousky podle rozměrů obrazu a následně složený dohromady. Je vybavený systémem rychloupínání, takže lze snadno měnit tisky za jiné.

 

Alfou a omegou je podsvícení. Vyrábíme je tak, že na hliníkovou desku nainstalujeme LED světelné moduly a celou desku upevníme do sestaveného rámu. Klíčové je, aby světlo z LED modulů bylo jasné a bílé a podsvícení obrazu rovnoměrné. Požadovaného výsledku dosahujeme díky poctivé práci při vývoji našeho produktu a používání pečlivě vybraných materiálů - látkou, na kterou se tiskne, tiskařských barev, LED modulů, hliníkových profilů atd. 

 

 

Naše LUXframe světelné obrazy mají velkou svítivost a tloušťku jen 35 mm. Působí elegantním, jemným dojmem a přitom je obraz podsvícený celoplošně a rovnoměrně, aniž by prosvítaly jednotlivé LED moduly.

 

Samotný obrazový motiv je vytištěný na textilní materiál, speciálně určený pro prosvětlení. Díky své struktuře, kdy jednotlivá vlákna textilie jsou tenká a blízko u sebe, světlo z LED modulů "rozbíjí" a zjemňuje, aby bylo příjemně tlumené (samozřejmě záleží i na vybraném potisku, zejména jeho barvě).

 

Toto řešení jsme realizovali pro více než 100 klientů počínaje domácnostmi a konče obchodními řetězci.

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Vítejte na LUXframe.cz, aneb co jsou LUXframe světelné obrazy?

24.11.2017

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
KONTAKT
ADRESA

Řehořova 26

Brno, 618 00

Česká republika

POMOC
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
Logo LUXframe světelné obrazy