Na velikosti záleží, aneb jak vybrat vhodný rozměr obrazu.

2.1.2018

Ačkoli nás naše světelné i nesvětelné obrazy baví hlavně díky své schopnosti vytvořit dominantní doplněk interiéru a tím ho ozvláštnit, je při výběru vhodného obrazu potřeba myslet i na vlastnosti prostoru. Zejména je potřeba zvážit vhodnou velikost. 

 

V nabídce máme tři základní rozměry - od nejmenší velikosti 61x40cm, přes nejvhodnější 96x60cm až po královskou velikost 156x100cm. Na základě individuální poptávky jsme ale schopní vyrobit víceméně jakoukoli velikost (ani obraz přes celou stěnu není problém).

Při výběru obrazu je potřeba zamyslet se nad velikostí interiéru, protože zejména největší velikost se do menších prostor nebude hodit. Ač se to podle čísel nezdá, obraz je skutečně veliký a má velkou svítivost, takže by menší interiéry obzvlášť při vybraném světlém motivu neúměrně osvětloval. 

 

Obecně doporučujeme jako nejvhodnější střední velikost, která nabízí podle našeho názoru nejlepší poměr mezi velikostí, efektem, svítivostí i cenou. Pokud se o velikosti budete chtít poradit, neváhejte nám napsat na email obrazy@luxframe.cz. Rádi s vámi vhodný obraz ve správné velikosti vybereme.

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Vítejte na LUXframe.cz, aneb co jsou LUXframe světelné obrazy?

24.11.2017

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
KONTAKT
ADRESA

Řehořova 26

Brno, 618 00

Česká republika

POMOC
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
Logo LUXframe světelné obrazy