Světelné obrazy mají všude a k tomu levnější! Anebo ne?

9.1.2018

Při zadání hesla "světelný obraz" do googlu vyjede  široká nabídka v cenových hladinách od pár stokorun do desítek tisíc. Proč jsou ceny světelných obrazů tak rozlišné? Copak si někdo troufne za stejný produkt chtít o tolik víc peněz? 

 

V první řadě je podstatné pochopit, že není světelný obraz jako světelný obraz. Protože produkty v této kategorii nemají ustálené názvy, každý, kdo vyrábí nebo dodává obrazy s jakýmkoli světelným prvkem. 

 

Nejběžnější jsou obrazy v dřevěném rámu a integrovanou tužkovou baterií, které mají v motivu zasazené LEDky. V celém motivu tak svítí třeba jenom lampy kolem cesty, pár hvězd na obloze atd. Obrazy se také prodávají jenom v malých rozměrech, protože dřevěný rám větší velikosti neumožňuje. 

 

Další variantou jsou obrazy vytištěné na skle nebo plexiskle, které se zapojují do zásuvky a mají spodní podsvícení. Tyto obrazy mohou vypadat poměrně pěkně, nicméně zpravidla jsou v motivu vidět jednotlivé světelné body od osvětlené. Navíc, stejně jako obrazy první kategorie, je možné vyrábět pouze menší rozměry, protože kvůli materiálu - sklu by tento obraz ve větším provedení byl neúměrně těžký. 

 

Naše světelné obrazy jsou unikátní použitými materiály - hliník, textilní plátno o speciální struktuře vláken, unikátní LED moduly. Díky nim je podsvícení obrazu rovnoměrné, obraz je možný vyrobit i ve velkém rozměru a to při zachování rozumné hmotnosti. 

 

Zároveň naše obrazy umožňují snadnou výměnu textilů s motivem, takže po prvotní investici na pořízení rámu si můžete vybírat libovolné motivy (klidně i z vlastní fotek), které můžete pravidelně měnit.

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Vítejte na LUXframe.cz, aneb co jsou LUXframe světelné obrazy?

24.11.2017

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
KONTAKT
ADRESA

Řehořova 26

Brno, 618 00

Česká republika

POMOC
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
Logo LUXframe světelné obrazy