Proč zrovna světelné obrazy a jaký je náš příběh? Tady je naše zpověď!

17.10.2018

Kde se vlastně vzal nápad vyrábět světelné obrazy? Nabízíme vám náš příběh!

 

Všechno začala dlouhodobým podnikáním v oblasti reklamy a velkoformátového tisku, kde si naše rodinná firma vybudovala pevné postavení. Světelné obrazy jako marketingový produkt vyrábíme už dlouho, nicméně naše cesta k hotovému produktu byla poměrně trnitá.

 

Zjistili jsme, že vyrobit světelný obraz není jen tak! Všichni výrobci se potýkají s řadou problémů, z nichž úplně nejtypičtější je prosvítání jednotlivých světelných bodů na vytištěný motiv, což dokáže úplně zkazit dojet z hotového obrazu. Proto jsme začali pátrat a učit se od společnosti (zejména z Německa), které měly s výrobou světelných obrazů bohatší zkušenosti. Současně jsme experimentovali s různými materiály, komponenty a hledali optimální řešení, které bude vypat co možná nejlépe. 

 

Snad se nebudeme moc chválit, když řekneme, že se nám to povedlo. Při měření rozdílu svítivosti plochy obrazu jsme dosáhli skvělých výsledků, naše obrazy jsou designově elegantní a mají dlouhou výdrž a snadnou obsluhu. Díky tomu zdobí např. showroomy a prodejny předních světtových značek. 

 

Protože nám bylo líto, že takhle úžasný produkt je vyhrazený takřka výhradně pro reklamní účely, rozhodli jsme se přinést světelné obrazy prostřednictvím těchto stránek do domácnosti a kanceláři, kde vyniknou mnohem víc, než by vynikly v jakékoli prodejně. 

 

Doufáme, že naše obrazy budou zdobit mnoho domácností a budou přinášet spoustu radosti všem jejich majitelům. 

 

Pevně věříme, že nás v našem úsilí podpoříte (i kdyby to mělo být jenom tím, že jste tenhle článek dočetli až sem)!

 

Pokud vás zajímá, jak světelné obrazy vyrábíme, koukněte se sem, anebo nám napište zprávu a my všechny vaše dotazy zodpovíme. 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Vítejte na LUXframe.cz, aneb co jsou LUXframe světelné obrazy?

24.11.2017

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
KONTAKT
ADRESA

Řehořova 26

Brno, 618 00

Česká republika

POMOC
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
Logo LUXframe světelné obrazy