Nemůžete si vybrat vhodný motiv pro váš obraz? Známe řešení!

6.9.2018

I když se snažíme, aby nabídka motivů pro obrazy byla dostatečně široká a zajímavá tak, aby si vybral každý, ne každému se trefíme do vkusu. Naštěstí máme jednoduché řešení. 

Jsme totiž schopni vyrobit obraz s takřka jakýmkoli motivem, který si najdete, anebo s fotografií, kterou sami vyfotíte. Klidně můžete mít úžasný obraz s fotografií vaší rodiny anebo si můžete zvěčnit vaši nejkrásnější dovolenkovou fotografii. 

 

Pokud nepatříte mezi vášnivé fotografy, ale stejně byste chtěli mít na zdi obraz například s místem, kde jste prožili nejlepší zážitky v životě, s reprodukcí oblíbeného obrazu anebo s vyobrazením vašich vysněných předmětů, zkuste se podívat na internetu a vyhledat správnou fotografii, anebo využijte služby různých fotobank.

 

Dejte ale pozor! Fotka musí být dost velká, aby umožnila vytištění ve velkém formátu. Pokud budete hledat přes google, doporučuji v možnosti "nástroje" nastavit velikost větší než 10 Mpx, aby vám google nabízel jenom větší obrázky. 

 

Vybraný obrázek nám potom stačí jenom poslat k posouzení, zda je opravdu pro tisk vámi vybrané velikosti obrazu vhodný. 

 

Přejeme hodně zábavy při přemýšlení, jaký obrázek byste si chtěli pověsit do bytu, a také hodně štěstí při jeho případném hledání.

 

A nezapomeňte, že naše obrazy umožňují snadnou výměnu textilů s motivem v rámu, takže není nic snazšího, než si k vašemu rámu pořídit vícero motivů a libovolně je střídat!

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Vítejte na LUXframe.cz, aneb co jsou LUXframe světelné obrazy?

24.11.2017

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
KONTAKT
ADRESA

Řehořova 26

Brno, 618 00

Česká republika

POMOC
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
Logo LUXframe světelné obrazy