Technologie LUXframe

Použité technologie, materiály a kvalita dělají naše světelné obrazy jedinečnými.

Hliníkové rámy

Používáme speciální hliníkové rámy o  tloušťce 3,5 cm. Jsou vybavené systémem rychlého upínání potištěných textilů pro snadnou výměnu vytištěných motivů.

Tisk na textil

Tiskneme na nejkvalitnějších tiskárnách a využíváme ekologické inkousty a textily. Tisk je detailní a krásně barevný.

Podsvícení LED moduly

Osazujeme nejlepší LED moduly pro podsvícení. Světlo pokrývá celou plochu obrazu a jeho intenzitu lze regulovat pomocí dálkového ovladače.

Naše rámy jsou vyráběné na míru z hliníku, který je zároveň pevný, odolný a lehký. Je speciálně profilovaný, aby umožňoval snadnou výměnu textilů s tiskem.

Každý rám má tloušťku 3,5 cm a je vybavený drážkou, za kterou je možné obraz přichytit ke zdi.

Z hliníkového rámu je vyvedený napájecí kabel. V případě individuálního požadavku lze rám nabídnout s trafem, které je možné nainstalovat přímo do elektrické zásuvky ve zdi za obrazem. Díky tomu z obrazu není vyvedený žádný kabel. 

 

Tiskneme UV technologií na speciální textilní materiály s extra hustou osnovou, která rovnoměrně propouští světlo. 

Tisky pro LUXframe světelné obrazy jsou vždy tištěné speciálně a jsou o něco tmavší než pro nesvětelné obrazy a až po rozsvícení obrazu barvy naplno vyniknou. Z toho důvodu nelze používat textily určené pro nesvětelné obrazy do LUXframe světelných obrazů, protože barvy motivu by byly nevýrazné.

Textil jej opatřený očkem pro snadné vytažení textilu z rámu při jeho výměně. 

 

LUXframe obraz je vybavený celoplošným osvětlením osazeným na hliníkové desce. 

Osvětlení zajišťují speciální LED moduly, které na rozdíl od běžných LED pásků mají výrazně delší životnost a lepší světelné vlastnosti.

LED moduly umožňují rovnoměrné rozptýlení světla uvnitř LUXframe obrazu, takže textilem neprosvítají jednotlivé světelné body, ale obraz po celé ploše svítí rovnoměrně. 

 
KONTAKT
ADRESA

Řehořova 26

Brno, 618 00

Česká republika

POMOC
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
Logo LUXframe světelné obrazy